Virtual Racing League

Simracing dla każdego

Forum

LIGA RX RALLYCROSS - Skargi  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Hea7
 Hea7
(@hea7)
Użytkownik Registered
Dołączył:9 miesięcy  temu
Posty: 1
16/07/2017 12:16 pm  

To samo dotyczyło drugiego wyścigu. W 22:13 wjechałem wraz z Hea7 na jokera, i tak samo zamiast przyhamować i przejechać za mną, bo widać że się razem nie zmieścimy, to również zostałem zepchnięty na bandę. Potem zderzyłem się z tyłem stawki i zostałem na ostatniej pozycji.

Przyznaję, że mogłem trochę przesadzić. Swoją drogą na tak krótkim torze startując z ostatniej pozycji próbuje się wykorzystać każdą możliwą okazję, a że dochodząc do wyjścia z jokera bylem szybszy, a Ty dodatkowo odsłoniłeś trochę wewnętrznej to próbowałem 😀 wincyj grzechów nie pamiętam...

 


ZWIERZAK polubić
OdpowiedzCytat
Kondiash
(@kondiash)
Doświadczony Admin
Dołączył:9 miesięcy  temu
Posty: 20
16/07/2017 3:46 pm  

OFICJALNE DECYZJE PO WYŚCIGU 2.:

Edix - Paw3xon: 
- przy sytuacji z 42:20 niestety nie widać wszystkiego na tyle dobrze, aby karać zawodnika (brak postępowania)
- sytuacja z 46:40; Paw3xon uderza bardzo mocno w tył samochodu Edixa, przez co kierowca Seata ląduje na bandzie. Nałożona zostaje kara doliczenia +10 sekund do wyników Sprintu w Loheac

Chad_MC - ZWIERZAK:
- ZWIERZAK przycina zakręt i w sposób agresywny wypycha kierowcę Peugeota, nałożona kara doliczenia +5 sekund do wyników Sprintu w Loheac

Michciu1907 - Chad_MC:
- niestety nie widać dokładnie co wydarzyło się między kierowcami, stąd decyzja o braku postępowania

PS - jeżeli kierowcy chcą pomóc w wymierzaniu kar, muszą postarać się o własne nagrania (oczywiście w miarę możliwości, nie jest to obowiązkowe). Z kamery obserwatora umiejscowionej za pojazdem nie widać wszystkiego, a żeby dokonywać jakichkolwiek werdyktów sędzia musi mieć pewność i wystarczający materiał dowodowy.

PS 2 - kary zostają doliczone do sprintu nadchodzącego wyścigu. Decyzja podyktowana brakiem możliwości ingerencji w pola startowe po zakończonym pełnym wyścigu.


OdpowiedzCytat
michciu1907
(@michciu1907)
Aktywny Registered
Dołączył:9 miesięcy  temu
Posty: 5
17/07/2017 12:50 pm  

Wrzuciłem nagranie z wczorajszych wyścigów z mojej perspektywy. Mam nadzieję, że wyjaśni on dość sporo.

Ja w skrócie mogę powiedzieć, że zaliczyłem kolejny słaby występ z powodu Zwierzaka, który przeszkodził mi w walce o dobrą pozycję.

https://www.youtube.com/watch?v=Uocehy7Phgs

1. Już na samym początku pierwszego wyścigu zostałem zahaczony przez Zwierzaka (0:41), co skutkowało tym, że nie mogłem się odpowiednio ustawić do zakrętu, a kontakt z Michalskim oznaczał obrót.

2. Kontakt Chada z Michalskim, który został wspomniany na streamie, widać w minucie 2:37. Jednakże decyzję co w takim przypadku pozostawiam administracji, ponieważ trudno mi się w tej sprawie wypowiedzieć.

3. Drugi wyścig i po raz kolejny pierwszy zakręt, w 6:17 Zwierzak (znowu...) niszczy wyścig mój oraz Michalskiego, obracając Hea7, który tarasuje nam drogę i hamuje nas do zera. W moim odczuciu to Zwierzak powinien przyhamować i wpuścić Focusa, ponieważ był on bardziej wysunięty do przodu i powinien w takiej sytuacji mieć pierwszeństwo.

YouTube: http://www.youtube.com/user/michal19073/
Steam: http://steamcommunity.com/id/michciu1907


ZWIERZAK polubić
OdpowiedzCytat
Kondiash
(@kondiash)
Doświadczony Admin
Dołączył:9 miesięcy  temu
Posty: 20
20/07/2017 3:25 pm  

OFICJALNE DECYZJE PO WYŚCIGU 3.:

ZWIERZAK powodując liczne kolizje w pierwszym zakręcie sprintu otrzymuje karę +20 sekund do wyników sprintu w Lydden Hill.

DoLin otrzymuje ostrzeżenie - to, że ktoś na moment "zghostuje" nie oznacza że można sobie w niego wjeżdżać.

Denan otrzymuje ostrzeżenie - w tym sezonie nie przewiduje się większych kar za wybranie nieodpowiedniego pojazdu, jednakże w sezonie 2. będzie to skutkować unieważnieniem wyścigu.

Pod relacją z ostatniego wyścigu dostałem kilka komentarzy odnośnie zbyt agresywnej jazdy. Wiadomo, że RX jest sportem kontaktowym, ale zawody w Loheac były do tej pory najgorsze jeśli mówimy o kontaktach i kolizjach na trasie. Prosiłbym o pohamowanie się w nadchodzących zawodach. Sezon 2. będzie pod względem kar bardziej rygorystyczny.


OdpowiedzCytat
Faks
 Faks
(@faks)
Użytkownik Registered
Dołączył:9 miesięcy  temu
Posty: 2
22/07/2017 7:17 pm  

Twój Nick w grze: Faks

Nick kierowcy oskarżonego: Edix

Nr okrążenia: 5 (sprint)

Link/i z dowodem:  https://www.youtube.com/watch?v=jiAVpHYuK6Y      (47:15)

 

Opis zdarzenia: Kierowca Seata jedzie na tak zwaną "strzałę", przez co agresywnie uderza we mnie a ja ląduje na bandach przez co uniemożliwia mi walkę o drugą pozycje, tym samym spadam z drugiej na ostatnią pozycję.


OdpowiedzCytat
Edix
 Edix
(@edix)
Użytkownik Registered
Dołączył:9 miesięcy  temu
Posty: 4
22/07/2017 11:02 pm  

W tej sytuacji, przez to że byłem szybszy na trasie, a ty wcześniej zajeżdżałeś mi drogę oraz za szeroko pojechałeś zakręt, to ja przez przypadek uderzyłem Cię końcem samochodu. W sumie to sorry za to, ale było to 100% przez przypadek i nie w mojej intencji.


OdpowiedzCytat
Kondiash
(@kondiash)
Doświadczony Admin
Dołączył:9 miesięcy  temu
Posty: 20
23/07/2017 3:16 pm  

OFICJALNE DECYZJE PO WYŚCIGU 4.:

Edix - manewr zbyt agresywny, sam kierowca seata ledwo zmieścił się w ostatnim zakręcie i wypchnął innego zawodnika poza obręb toru. Niemniej nie było to intencjonalne - kara doliczenia +3 sekund do wyników sprintu w Holjes


OdpowiedzCytat
bucu
 bucu
(@bucu)
Aktywny Registered
Dołączył:9 miesięcy  temu
Posty: 8
23/07/2017 7:07 pm  

Twój Nick w grze: bucu

Nick kierowcy oskarżonego: bucu

Nr okrążenia: 8

Link/i z dowodem: nie wiem czy potrzeba

Opis zdarzenia: gracz bucu ścina zakręt kara +5 sekund nie została przyznana przez gre


OdpowiedzCytat
Edix
 Edix
(@edix)
Użytkownik Registered
Dołączył:9 miesięcy  temu
Posty: 4
24/07/2017 1:41 pm  

Twój nick w grze: Edix

Nick kierowcy oskarżonego: Faks

Nr okrążenia: 1 (sprint)

Link/i z dowodem: https://www.youtube.com/watch?v=kUx3vIGbFEI     49:48

Opis zdarzenia: W tej sytuacji kierowca Volkswagena na pierwszym zakręcie specjalnie blokuje mnie i wypycha poza tor przez co straciłem dużo dystansu. Jestem przekonany, że ten kierowca zrobił to umyślnie i z premedytacją oraz było to jego celem, aby zepsuć mi wyścig. Moim zdaniem takie zachowanie jest nie dopuszczalne i nie powinno się w ogóle zdarzyć. Niestety nie każdy potrafi zachowywać się na jakimś poziomie oraz grać fair play...


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca
Virtual Racing League © 2017 Frontier Theme