Virtual Racing League

Simracing dla każdego

Forum

Safety Car  

  RSS

RedJohn
(@redjohn)
Aktywny Registered
Dołączył:7 miesięcy  temu
Posty: 9
18/09/2017 7:18 am  

Siemka wszystkim,

jako, że już pełnoprawnie będę jeździł w S7 to mam takie pytanko odnośnie SC. Czy planowane jest jego wprowadzenie? Pytam ponieważ w Akademii często było tak, że po rozbiciu się kogoś, jego bolid w ogóle nie znikał. Jest to mały problem na szerokich torach jak Meksyk ale na wąskich ulicach Monako już tak, ponieważ człowiek nie wie czy ten bolid stanie się duchem, czy może się o niego roz... Stąd moje przypuszczenie, że gdyby na tor wyjeżdżał SC to te bolidy by faktycznie znikały. Jeżeli administracja ma wątpliwości co do działania SC to może wstrzymajcie się z ostateczną decyzją do najnowszego patcha, który podług forum Codemasters ma wyjść w środku tego tygodnia.


OdpowiedzCytat
Tuchan
(@admin)
Zaufany Admin
Dołączył:10 miesięcy  temu
Posty: 64
18/09/2017 9:12 am  

Tak, zostałem poinformowany o tym problemie. Jest to rzeczywiście temat do analizy bo z jednej strony te stojące bolidy mogą napsuć krwi kierowcom a z drugiej SC w wersji 2017 też jest ponoć zbugowany. Jednak na dzień dzisiejszy postanowiliśmy z Kondiashem wprowadzić SC przynajmniej na pierwszy wyścig a Australii. Mimo wszystko proponuję też zorganizować jakieś testy np w Monako gdzie porozbijamy się trochę aby tego SC wywołać i zobaczymy czy jest z nim duży problem.

Najgorszy gracz na ziemi i jeden z wolniejszych kierowców na świecie 😛


OdpowiedzCytat
Potato
(@potato)
Aktywny Registered
Dołączył:6 miesięcy  temu
Posty: 10
22/09/2017 9:47 pm  

No jakieś testy by się przydały, bo chyba nawet jeżeli kogoś wywali i będzie jechał bot na poziomie np.35 to może on tak wolno jechać, że spowoduje wyjazd sc. Dlatego wypadałoby to sprawdzić

CPU:pieczywo pszenne
GPU: chleb żytni
RAM: chleb baltonowski
HDD: chleb stołeczny
RIG: chleb pełnoziarnisty ze słonecznikiem


OdpowiedzCytat
  
Praca
Virtual Racing League © 2017 Frontier Theme