Virtual Racing League

Simracing dla każdego

Forum

[Przyklejony] Very Importante! Lagujący kierowcy i godziny startu.  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Jonge
(@jonge)
Aktywny Registered
Dołączył:10 miesięcy  temu
Posty: 8
04/11/2017 1:01 pm  

7.1 W wyjątkowych sytuacjach może zostać podjęte działanie sprzeczne z regulaminem, ale jedynie przy zgodzie Szefa Zarządu VRL.
7.2 W sytuacjach niejasnych decydujące zdanie ma Zarząd VRL.

Z tego wynika że nie potrzebny nam regulamin!!!! Jak tłum chce krwi to zawieś wszystkich kierowców z lagami, a nie tylko jednego!!! 

 


OdpowiedzCytat
Tuchan
(@admin)
Zaufany Admin
Dołączył:10 miesięcy  temu
Posty: 64
04/11/2017 1:12 pm  

ehh...te punkty są właśnie po to aby móc reagować na np takie sytuacje. Niestety jest pewnie jeszcze wiele innych tematów, które nie są uwzględnione w regulaminie bo się po prostu jeszcze nie zdażyły albo nikt nie wyskakiwał z problemem. Niestety ale F1 od Codies wychodzi co rok i z każdym nowym wydaniem mamy nowe problemy z grą i nie da się zrobić jednego szczelnego regulaminu. PROSTE!

Jak pisałem jestem przeciwnikiem wywalania kogokolwiek! I tutaj też jestem za przywróceniem Vettela do wyścigu.

Najgorszy gracz na ziemi i jeden z wolniejszych kierowców na świecie 😛


OdpowiedzCytat
VRL Vettel23
(@vrl-vettel23)
Użytkownik Registered
Dołączył:5 miesięcy  temu
Posty: 1
04/11/2017 1:14 pm  

Jakie mam szanse na przywrócenie xd ? Większe niż zero ?


OdpowiedzCytat
Tuchan
(@admin)
Zaufany Admin
Dołączył:10 miesięcy  temu
Posty: 64
04/11/2017 1:15 pm  

Tak serio to coraz bardziej zastanawiam się nad sensem zawieszenia Vettela. Co to tak naprawdę da? Moim zdaniem nic. Zawiesimy go na Hiszpanię to będzie go tepało w Monaco. Nie chcę też wyrzucać kogokolwiek z ligi za tepanie co często nie jest wynikiem słabego neta. W każdym sezonie mieliśmy mniej lub bardziej tepających kierowców ale nikt z tego dramy nie robił. Oczywiście jestem za wprowadzeniem jakiś zmian w tej kwestii ale wyrzucanie z ligi to absolutnie ostateczne rozwiązanie.Moja propozycja jest taka: pozwólmy wystartować Vettelowi w Hiszpanii ale z ostatniej pozycji. Ja przejmę lobby bo może mój internet da sobie lepiej radę z utrzymaniem jakości lobby (nie mam pojęcia czy to ma jakieś znaczenie ale co tam) i zobaczymy co się będzie działo. Co wy na to?

Najgorszy gracz na ziemi i jeden z wolniejszych kierowców na świecie 😛


OdpowiedzCytat
Jonge
(@jonge)
Aktywny Registered
Dołączył:10 miesięcy  temu
Posty: 8
04/11/2017 1:25 pm  

Ciesze sie, że ruszyło Cię sumienie Tuchan. Wchodzę w to!!! 🙂

 


OdpowiedzCytat
KimiZ
(@kimiz)
Użytkownik Registered
Dołączył:7 miesięcy  temu
Posty: 3
04/11/2017 2:10 pm  

Również jestem za przywróceniem Vettel'a do startu w Hiszpanii, ale mam obawy co do hostowania lobby przez Ciebie Tuchan. Wszystko jest dobrze, aż do momentu kiedy Cię wyrzuci z sesji (jak wiemy masz takowe problemy). Dobrym przykładem jestem ja na Australii, na początku wszystko było w porządku, a po wyrzuceniu Cię z lobby, mój internet zaczął odwalać maniane. Możemy spróbować, ale mam lekkie obawy.


OdpowiedzCytat
Rulalos
(@rulalos)
Użytkownik Registered
Dołączył:10 miesięcy  temu
Posty: 3
04/11/2017 6:48 pm  

Dobra, no to na obronę mojego zdania o łamaniu regulaminu 🙂 Może czepiam się słówek, ale to dlatego, że Liga powinna na przyszłość zabezpieczyć się przed czymś takim. Ok, jest punkt 5.3, że kary za inne sprawy mogą być nakładane przez szefa Ligi. Jednak moim zdaniem, dlaczego kierowca ma zostać ukarany za coś na co nie ma w zasadzie wpływu? Przecież to bez sensu. A punkt 7.1 tyczy się rzeczy sprzecznych z regulaminem. O tepaniu nie ma mowy nigdzie, także nie możemy sprzeczać czegoś o czym nie ma mowy xD Dobra, czepiam się słów masakrycznie i aż filozoficznie piszę 🙂

Ale tak teraz ogólnie podzielę się jak ja to widzę. Tepanie było od zawsze problemem, ale dopiero jak kierowca z czołówki stracił to wyszło to na jaw, także nagłe pretensje są nieuzasadnione. Powinno być w regulaminie zapisane, że kierowca dołączający do Ligi musi mieć sprawne łącze internetowe, a jeżeli takowego nie posiada to musi liczyć się z tym, że jego jazda będzie podlegana kontroli.

Każdy by chciał by dyskusja była prowadzona na luzie, ale niestety emocje buzują w nas coraz większe i przez najwyższy w historii Ligi poziom rywalizacji to każdy szuka tylko okazji, by komuś nogę podstawić, a chyba nie o to chodzi 😛 Pamiętajmy, że to tylko zabawa 🙂 Ale no oczywiście nie mogą być rzeczy, które będą ją psuć 😉

Temat w zasadzie to trochę dyskusja akademicka, bo nawet jak ktoś ma świetne łącze w jednym wyścigu, to w drugim akurat może mieć złe. Sam jeżdżąc pamiętam jak takie coś wk*wiało. Ale do takiego czegoś powinno się podejść myślę "minimalizując ryzyko", czyli np. nowy kierowca (bo starsi wyjadacze są znani z wcześniejszych sezonów) od Akademii będzie bardzo uważnie sprawdzany, czy jego jazda nie będzie powodować destabilizacji na torze. Jeżeli będzie go tepać notorycznie, spowoduje karambol czy zniszczy komuś samochód, to wtedy otrzymuje ostrzeżenie i jak zbierze takie 3 w sezonie to jest zawieszony na jeden wyścig by "ogarnąć neta". W zależności od powagi problemu ta liczba może się zmniejszyć. Jeżeli dalej będzie mieć problemy to trafia na "rezerwę" (bo za przeproszeniem wyj*nie kogoś za np. bycie najszybszym, ale mającym słaby net to słaby pomysł)

Niestety zdajmy sobie Proszę Państwa 😛 sprawę z tego, że Codemasters nie ma idealnego lobby i jak kogoś powiedzmy że w ukochanej przez nas assetto nie telepie to wcale nie oznacza, że w F1 od Mistrzów Kodu też nie będzie. Tepanie to nieodłączna część rywalizacji w F1 😀 Niestety.

Także w tym sezonie mamy kilku takich kierowców, których tepie, no i ta słynna Rosja dała o sobie szczególnie znać... Fajnie takie coś się ogląda, ale no nie fajnie się siedzi w kokpicie wtedy. Proponuję oczywiście poinformować każdego kierowcę, który ma problem z wiadomą sprawą, żeby neta ogarnął i dać szansę w następnych wyścigach. Niektórzy mają z tym większy problem a niektórzy mniejszy, także każdy przypadek powinien być rozpatrywany osobno. Jak będzie tak samo dramatycznie no to niestety dać na rezerwę. Ale nie od razu mówić, że oo wyj*ać z ligi i wgl, bo to niehumanitarne 😛

Oczywiście, to tylko moje zdanie, nie ja podejmuję decyzję 😉

Dziękuję za wysłuchanie 🙂

XYZ


OdpowiedzCytat
Raiderski
(@raiderski)
Aktywny Moderator
Dołączył:9 miesięcy  temu
Posty: 13
05/11/2017 10:47 am  

To nie jest tak do końca, że w każdym wyścigu tepie innego kierowcę. Kilku kierowców po prostu tepie notorycznie w prawie każdym wyścigu. I może jestem trochę brutalny, ale liczby mówią same za siebie. Jeśli jeden kierowca (lub kilku) psuje zabawę pozostałym 19 to należy rozpatrzyć sprawę odsunięcia kogoś od wyścigów. Jest mi bardzo przykro, bo sam nie chciałbym być za takie coś usunięty, ale jeśli jedzie się w wyścigu i próbujesz wyprzedzić takiego kierowcę to jest to niesamowicie denerwujące, bo NIE MOŻNA jechać bliżej niż 50-100m. Nie mówiąc juz o sytuacji na starcie. przykład

Edytowany:5 miesięcy  temu

OdpowiedzCytat
Tuchan
(@admin)
Zaufany Admin
Dołączył:10 miesięcy  temu
Posty: 64
06/11/2017 2:29 pm  

Podsumowując:
Zdecydowanie większość była za przywróceniem Vettela do dzisiejszego wyścigu na opisanych przeze mnie wcześniej warunkach, jednak pozwolę sobie jeszcze raz tutaj przypomnieć co i jak:
Kierowca Vettel może dzisiaj wystartować w wyścigu ale z ostatniej pozycji. Oznacza to, że nie może wykonać ani jednego pomiarowego okrążenia dającego mu pozycje wyższą niż 20...chyba, że frekwencja kierowców będzie mniejsza 😛
Ponadto sprawdzimy dzisiaj innegro hosta (ja będę hostował) i zobaczymy czy ma to jakiś wpływ na jakość lobby. 
Chciałbym jeszcze dodatkowo prosić Was (kierowców) o swoje spostrzeżenia po wyścigu względem właśnie "tepania" Vettela, Kimiza, MasterSa i innych oraz opisanie swoich spostrzeżeń w tym temacie.
Dzięki wielkie za udział w dyskusji i do usłyszenia w Hiszpanii. 

Najgorszy gracz na ziemi i jeden z wolniejszych kierowców na świecie 😛


OdpowiedzCytat
Cover
(@cover)
Aktywny Registered
Dołączył:7 miesięcy  temu
Posty: 5
08/11/2017 6:05 pm  

Juz po GP Hiszpanii.

Ja nie mialem problemów z lagami i bylo ogolnie spokojnie. ale gdy Chciałem wyprzedzić Vettela cofnęło go pare razy (nawet bylem zmuszony na prostej zahamować) wiec no po prostu daje swoje spostrzeżenia.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca
Virtual Racing League © 2017 Frontier Theme